Ostatnie miesiące to intensywny rozwój projektów i produktów realizowanych w ramach Lizard Mobile.

Dzięki dobrej współpracy z naszymi kluczowymi Klientami oraz efektywnej pracy zespołu projektowego, nasze wdrożenia okazały się krokiem na przód w stronę innowacyjnych mobilnych rozwiązań dla spółek z kilku sektorów rynku. Wierzymy, że kolejne miesiąca będą kamieniami milowymi w rozwoju naszych usługi produktów.

Lider rozwiązań aluminiowych – Aluprof – teraz również mobile

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dedykowany mobilny serwis internetowy dla Aluprof – lidera konstrukcji i sysytemów aluminiowych w Polsce i Europie.

http://m.aluprof.eu

W ramach wdrożenia zrealizowaliśmy kompletny prototyp, projekt graficzny, testy użyteczności, implementację oraz testy funkcjonalne na wielu urządzeniach i systemach operacyjnych. Dla Aluprof rozwiązanie ma nie tylko znaczenie wizerunkowe, ale również sprzedażowe – jako wygodne narzędzie prezentacji firmy dla przedstawicieli handlowych.

Serwis został nominowany w konkursie Mobile Trends Awards 2012 w kategorii „Firma z najlepszą stroną mobilną”. Więcej informacji na temat konkursu.

Grupa Kapitałowa Kęty S.A. – wersja mobilna

Wdrożyliśmy dedykowany mobilny serwis internetowy dla Grupy Kapitałowej Kęty S.A., w ramach której działa 18 spółek zależnych oferujących usługi i produkty związane z aluminium. To duży krok na przód dla tej korporacji zatrudniającej ponad 3200 pracowników, posiadającej przeszło 2100 odbiorców. Grupa Kęty zajęła 245 miejsce w liście największych przedsiębiorstw w Polsce według Rzeczpospolitej. To kolejny element składający się na zwiększenie atrakcyjności dla potencjalnych inwestorów rynkowych.

http://m.grupakety.com

Cieszymy się, że spółki z sektora przemysłowego dostrzegają potrzebę bycia innowatorami w kontekście swojej konkurencji. Pomagamy dużym spółkom z wielu sektorów rynków w podążaniu z aktualnymi trendami, co pozwala na łatwiejszą realizację celów biznesowych przy zachowaniu dobrego user experience rozwiązań. W centrum naszego zainteresowania są potrzeby użytkowników docelowych, dzięki stosowanej przez nas metodyce user-centered design. Nieustannie rozwijamy nasze produkty, głównie dedykowane aplikacje wspomagające wewnętrzne procesy w dużych spółkach.” – mówi UX manager, Paweł Biliński.

Wersje mobilne stron WWW stają się powoli standardem i nie chcemy tracić dystansu w stosunku do konkurencji, zwłaszcza firm europejskich z naszej branży. Kilka miesięcy temu wdrażaliśmy mobilną wersję serwisu Aluprof, spółki należącej do Grupy Kęty. Ta inwestycja przede wszystkim ma kapitalne znaczenie wizerunkowe, które rzutuje na postrzeganie nowoczesności i technologicznego zaawansowania spółki.” – mówi Zbigniew Paruch, specjalista ds. Public Relations w Grupie Kapitałowej Kęty S. A.

Prace nad kolejnymi produktami

Prowadzimy intensywne prace nad nowymi produktami i wdrożeniami istniejących. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy wewnętrzną aplikację dedykowaną na iPad, dzięki której przedstawiciele handlowi mogą w dużo łatwiejszy sposób prezentować produkty firm – za pomocą interaktywnych, multimedialnych prezentacji (HTML5, CSS animations, WebGL, interakcja z sensorami urządzenia etc.).

Aplikacja, włącznie z panelem administracyjnym, pozwala na weryfikację efektywności sprzedaży, tracking lokalizacji dzięki integracji z LizardGeoTracker, zarządzanie przedstawicielami oraz analitykę konkretnych prezentacji przedstawianych u klientów.

Wkrótce udostępnimy na stronie internetowej więcej informacji na temat tego produktu. Firmy zainteresowane tego typu wdrożeniami zapraszamy do kontaktu: info@lizardmobile.pl.

Więcej informacji o ofercie i produktach Lizard Mobile na stronie internetowej marki.

0