Kolejne wdrożenie responsywnego serwisu internetowego (RWD). Tym razem do grona klientów przygotowanych na ruch mobilny trafiła spółka DAAS Group.
DAAS Group

W ramach kontraktu Lizard Media zrealizowało:

  • analizę konkurencji i trendów w branży Klienta,
  • prototypy serwisu internetowego,
  • projekty graficzne,
  • implementację HTML5/CSS w metodyce Responsive Web Design,
  • wdrożenie nowej wersji LizardCMS,
  • testy na fizycznych urządzeniach (tablety, smartfony) i szeregu wspieranych przeglądarek desktopowych.
DAAS Group to kilka podmiotów powiązanych kapitałowo z firmą DAAS Sp. z o.o., zajmujących się różnorodnymi usługami w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego, malowaniem, konserwacją, utrzymaniem zieleni, importem – eksportem stali, zimowym utrzymaniem obiektów, pracami projektowymi oraz pracami demontażowymi, a także szeregiem innych, nietypowych prac na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego.
Nasza firma jest obecnie na etapie bardzo prężnego rozwoju. Stale zwiększamy bazę naszych Klientów o nowe, międzynarodowe korporacje. Inwestycja w lepsze narzędzia służące do komunikacji z naszymi Klientami to na tym etapie już konieczność. Dlatego też zdecydowaliśmy się na zmianę naszej strony internetowej na nową, wielojęzyczną, bardziej czytelną i intuicyjną oraz dostosowaną do urządzeń mobilnych, z których dzisiaj większość Klientów odwiedza naszą stronę WWW.” – mówi Dawid Starzyczny, prezes DAAS Sp. z o.o.
Biuro prasowe wdrożone jako rozszerzenie do LizardCMS prowadzi nasz partner, agencja media relations Lemon PR.
Serwis dostępny jest po adresem: http://www.daasgroup.pl/
0