27-28 maja 2014 odbędzie się w Krakowie konferencja Mobile Trends for Business.

 

Targi Mobile-IT

Na konferencji wystawiamy mocną reprezentację Lizard Media:

  • I dzień 17:20 / Bezpieczeństwo aplikacji mobilnych: dziś, wczoraj, jutro
    Mateusz Biliński (Mobility Manager w Lizard Mobile)

    Aplikacje mobilne posiadają dostęp do coraz bardziej prywatnych i poufnych danych. Prelekcja skupia się na ich bezpieczeństwie , pokazując, na realnych przykładach, potencjalne zagrożenia dla użytkowników smartfonów.

  • II dzień 12:50 / M-commerce jako nowy, realny kanał sprzedaży
    Paweł Biliński (UX Manager w Lizard Media)

    Na przykładzie case’u mobilnego serwisu internetowego Krosno S.A. (nowysklep.krosno.com.pl) pokażę w jaki sposób zwraca się inwestycja firm w technologie mobilne, a konkretniej – w mobilną sprzedaż. Konkrety, liczby, statystyki.

Konferencja odbędzie się w ramach EXPO Kraków: Międzynarodowe Centrum Targowo–Kongresowe EXPO Kraków będzie jednym z najnowocześniejszych ośrodków targowo-kongresowych w kraju. Jego główne atuty to doskonała lokalizacja oraz wielofunkcyjność. Dzięki dużej powierzchni użytkowej (13 tys. m²), EXPO Kraków umożliwi organizację niemal każdego wydarzenia. Równocześnie będzie oferować największą w Krakowie, wolną od filarów, zakrytą powierzchnię (9 tys. m²).

Więcej na stronie internetowej konferencji. Zapraszamy serdecznie!

Mobile Trends Conference to największa w Polsce konferencja poświęcona mobilnym technologiom, skierowana dla biznesu, marketingowców i deweloperów. [źródło: http://mobile-it.com.pl/]

0