Część naszego zespołu wzięła kilka dni temu udział w Magento Lite Session zorganizowanych w Krakowie. Tego typu eventy to świetna okazja do wymiany doświadczeń, podzielenia się problemami i wspólnego szukania rozwiązań. Spotkanie było poświęcone w głównej mierze OroCRM w połączeniu z Magento. Łączyliśmy się online ze specjalistą z Kalifornii, oraz wysłuchaliśmy super ciekawej prezentacji jednego z project managerów projektu OroCRM z Ukrainy. Potem już tylko o Magento.

Warto było wymienić doświadczenia z ludźmi ze społeczności Magento, tym bardziej, że całkiem niedawno ukazała się druga wersja tej platformy.

Od kilku miesięcy pracujemy nad dwoma wdrożeniami eCommerce opartymi o Magento2 ─ które mimo swojej niedojrzałości w krótkim czasie stanie się stabilną platformą. Mamy nadzieję wkrótce pochwalić się ”przecięciem wstęgi” tych projektów.

To budzi w nas poczucie dumy, zadowolenia i chęć do kolejnych wyzwań. Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale cieszymy się, że możemy być jednymi z pierwszych, którzy tego dokonają: wdrożą kompletne rozwiązanie dla klienta komercyjnego w oparciu o platformę Magento2, włącznie z integracją z systemami niezbędnymi w e-handlu.

Oczywiście ciągle szukamy nowych osób do zespołu developerskiego eCommerce , lubiących wyzwania, do zmierzenia się z nowościami Magento2.

Bohater Magento Developer

Bohater Magento Developer

1