Lizard Media poszukuje Project Managerów biegle poruszających się w świecie eCommerce/Magento.

Oferujemy:

– wynagrodzenie zależne od doświadczenia (znajomość Magento2 bardzo na plus),
– pracę w siedzibie firmy w Bielsku-Białej na umowę o pracę, na czas nieokreślony (po okresie próbnym) / rozliczenie B2B,
– realny wpływ na tworzone i wdrażane rozwiązania dla rozpoznawalnych w Europie i globalnie klientów (branża eCommerce),
– możliwość rozwijania umiejętności w nowych technologiach poprzez udział w ciekawych projektach,
– benefity: MultiSport, pakiet medyczny, elastyczne godziny pracy i liberalną politykę urlopową, możliwość regularnej pracy zdalnej,
– dużą samodzielność,
– nieograniczony dostęp do zasobów MAPT.

Wykorzystywany stack technologiczny i narzędzia wspomagające zarządzanie:

– JIRA, Timesheets, Toggl, FreshDesk, GitLab, GitLab CI,
– w pełni zautomatyzowany proces deployowania,
– dobór metodyki zależnie od projektu (nie wdrażamy na siłę SCRUM-a) i dla komfortu współpracy z klientem.

Na poziomie developerskim:

– Magento1, Magento2 i biblioteki/frameworki zależne od Magento,
– bazujemy na NGiNX + Varnish,
– Docker,
– CasperJS/PhantomJS,
– GitLab oraz integracja ciągła z użyciem GitLab CI,
– narzędzia: JIRA, FreshDesk, Ghostlab, dostęp do fizycznych urządzeń mobilnych,
– utrzymanie z użyciem: NewRelic, Loggy,
– struktury wieloserwerowe.

W każdym projekcie staramy się znaleźć element ciekawy, rozwijający zespół.

Obowiązki:

– kierowanie zespołem developerskim / UX w projektach realizowanych dla marek rozpoznawalnych w Polsce i globalnie,
– definiowanie zadań do realizacji,
– szacowanie wspólnie z zespołem czasu realizacji zadań.
– planowanie harmonogramów projektu,
– kontakt z klientami na poziomie zarządzania projektem,
– umiejętne planowanie zasobów,
– nadzór nad jakością i terminowością projektów,
– dbanie o dobrą komunikację w zespole,
– raportowanie prac klientowi i wewnętrznie.

Wymagania:

– minimum rok komercyjnego doświadczenia w prowadzeniu projektów z użyciem dowolnej platformy eCommerce,
– mile widziana bardzo dobra znajomość Magento i świata eCommerce,
– bardzo dobra znajomość wachlarza technologii webowych,
– dobra znajomość metodyk zwinnych,
– podstawowa znajomość zagadnień związanych z User Experience,
– podstawowa znajomość zagadnień programistycznych i bazodanowych na poziomie wymaganym do konsultacji,
– ogólna znajomość GIT-flow,
– otwartość, poczucie humoru i chęć rozwoju własnych umiejętności, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Swoje CV prześlij nam na praca@lizardmedia.pl.

Do przesyłanej aplikacji proszę dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. „O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133.”

1