Już 11 stycznia w krakowskim klubie OFF KIJÓW odbędzie się V Magento Lite Session. W roli prelegenta wystąpi m.in. Paweł Biliński z Lizard Media. To ważne spotkanie nie tylko dla ekspertów i fanów tej najbardziej popularnej na świecie platformy e-Commerce, ale także wszystkich entuzjastów programowania i rozwiązań dla e-handlu.

Organizatorzy dokładają starań nie tylko, aby spotkania odbywały się w luźnej atmosferze przy pizzy i piwie, w popularnym krakowskim klubie, ale także aby wykładowcami byli specjaliści, również z zagranicy, na wysokim merytorycznie poziomie. Nawet wybór klubu OFF KIJÓW wydaje się nieprzypadkowy, ze względu na pochodzenie Magento z Ukrainy.

Początek roku to dobry czas na podsumowania, a my mamy za sobą sporo wdrożeń i nowych doświadczeń. Co chyba najważniejsze, wdrożyliśmy pierwszy w Polsce sklep online na platformie Magento2 dla Tous Polska ─ światowej marki biżuterii, której symbolem jest charakterystyczny miś. Tous dzisiaj to ponad 500 sklepów firmowych na 5 kontynentach i niemal 100 lat tradycji jubilerskich. Sklep touspolska.pl to pierwszy i na razie jedyny w grupie działający na platformie Magento2.

Podczas spotkania Paweł Biliński, CTO i współzałożyciel Lizard Media oraz lider projektów wdrażanych na Magento2, opowie  w jaki sposób przy większym zespole developerskim uniknąć problemów z niespójnością środowisk lokalnych dzięki Dockerowi oraz jak monitorować i utrzymywać sklep na tej platformie w środowisku produkcyjnym.

To pierwsza okazja do rozmowy w szerszym gronie od pierwszego wdrożenia Magento2 w Polsce, a więc możemy mówić o case studies i konkretach – mówi Paweł Biliński. Magento Lite Session to świetna okazja do spotkania osób, które cały czas dzielą się wiedzą na forach, tłumaczą teksty i współpracują przecierając szlaki dla innych przy następnych wdrożeniach – dodaje Paweł Biliński.

Wszystkich zainteresowanych Magento2 serdecznie zapraszamy – 11 stycznia br., tj. środa, Kraków, klub OFF KIJÓW. Start godzina 18:00. Po części wykładowej organizatorzy zapraszają na networking przy pizzy i piwie.

Magento Lite Sessions – Kraków

Kraków, PL
197 Members

Kraków Magento Community to share experiences with other users and developers. Meet local Magento Kraków network

Next Meetup

V krakowskie spotkanie entuzjastów Magento!!!

Wednesday, Jan 11, 2017, 6:00 PM
44 Attending

Check out this Meetup Group →

0