Nowy wersja Intranetu wdrożona przez Lizard Media początkiem roku powstała na potrzeby komunikacji wewnętrznej w całej grupie spółek i od razu spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem.

Nowy Intranet Grupy Kęty

Nowy Intranet Grupy Kęty

Spełnia bardzo wiele funkcji. Znajdują się tam między innymi newsy, ogłoszenia, oferty pracy, oferty sprzedaży samochodów firmowych, materiały marketingowe i wizerunkowe, baza wiedzy technicznej i korporacyjnej oraz zbiór linków do najważniejszych aplikacji i narzędzi wykorzystywanych przez pracowników.

– To narzędzie, które usprawnia pracę wszystkim pracownikom Grupy Kęty – mówi Marcin Wieczorek. Od jego funkcjonalności, szybkości i ergonomii zależy to, czy wszyscy pracownicy w Grupie będą chętnie z niego korzystać – dodaje.

Grupa Kęty to 15 spółek zagranicznych, 25 zależnych na całym świecie, 4.500 pracowników i 50 krajów do których eksportowane są jej rozwiązania. To od lat niekwestionowany lider na rynku krajowym, który dzięki strategii zorientowanej na współpracę z międzynarodowymi koncernami wzmacnia sukcesywnie swoją pozycję na rynku europejskim.

0