4 i 5 kwietnia jedenaście osób z oddziałów Lizard Media wzięło udział w szkoleniu Magento2 przygotowanym przez doświadczonych developerów tej popularnej platformy e-Commerce z naszego software house.

Po wspólnym śniadaniu zespołów z Krakowa i Gdańska, ruszyła prezentacja przerywana pytaniami i dyskusjami. Ze względu na to, że większość developerów miała background Magento1 szkolenie posuwało się w szybkim tempie. Obok zrealizowanych projektów omówiono także certyfikację Magento2, która wywołuje żywe zainteresowanie w zespołach. Szkolenie prowadził Maciek Sławik, Tech Lead z krakowskiego teamu, na dzisiaj jedyny w Polsce posiadacz dwóch certyfikatów Magento2.

A jak szkolenie oceniali uczestnicy?

  • „Po pierwszych godzinach okazało się, że materiał przeznaczony na dwa dni szkolenia przerobimy w pierwszym dzień. Zdyscyplinowana grupa!”
  • „To były dobre dwa dni. Mocna piguła wiedzy. Świetny aspekt integracyjny. Pełny pozytyw.” – mówi Paweł Papke, Tech lead & Senior Developer w zespole gdańskim.

Oprócz wiedzy z Magento2 był czas na poznanie projektów, procesów i standardów panujących w firmie oraz specyfiki środowisk. Uczestnicy poznali szczegóły techniczne i biznesowe wdrożeń Magento2 zrealizowanych przez Lizard Media.

Za nami dwa intensywne dni szkolenia z doświadczonymi praktykami, pionierami Magento2 oraz posiadaczami certyfikatów potwierdzających umiejętności w tym obszarze.

  • Mniej więcej dwa lata temu wyznaczyliśmy sobie cel, żeby zdobyć wysoki poziom specjalizacji w Magento2. Ten czas był pełen wyzwań, intensywnego rozwoju wewnętrznego zapewniającego wysoką jakość kodu Magento2. To jedna z bardzo ważnych gałęzi działalności firmy, więc eventy szkoleniowe, hackatony, GitHub Sessions i inne pozwalają nam na konsekwentne realizowanie celu przy zapewnieniu satysfakcji dla zespołów – mówi Paweł Biliński, CTO i współzałożyciel  Lizard Media.

Następne szkolenia już wkrótce.  

0