Nowe wdrożenie na platformie WellCommerce. Sklep internetowy DobreSwiece.pl z szerokim asortymentem świec, lampionów, zniczy i wkładów olejowych.
W ramach wdrożenia:
 • modyfikacja domyślnego szablonu WellCommerce,
 • stworzenie prostego logo,
 • import produktów,
 • integracja z systemem Przelewy24.pl,
 • konfiguracja cross-sellingu oraz up-sellingu,
 • pilotowanie wdrożenia oraz kompleksowe testy,
 • szkolenie z obsługi panelu administracyjnego osób zajmujących się logistyką.
Dla DobreSwiece.pl będziemy również realizować kampanie AdWords oraz strategię rozwoju sklepu.
Naszym głównym celem we wdrożeniu DobreSwiece.pl było szybkie udostępnienie gotowego sklepu internetowego skonfigurowanego pod polskie warunki. W ciągu około 14 dni od rozpoczęcia prac osiągnęliśmy pierwszą stabilną wersję, która mogła zostać wdrożona pod domenę. Czas realizacji pokazuje, jak świetną i elastyczną platformą jest WellCommerce. Jesteśmy przekonani, że każdy sklep wdrożony na tej platformie jest skazany na sukces.” — Paweł Biliński, UX Manager.

Warto zobaczyć:

0

1 Comment

 1. Blogi Firmowe

  10/12/2012 at 7:29 am

  Dzień Dobry,

  Zapraszamy do wzięcia udziału w piątej już edycji konkursu na „Blog firmowy roku”.
  Odbywający się co roku konkurs cieszy się dużą popularnością. Biorą w nim udział zarówno blogi profesjonalne jak i debiutujące, a zwycięzcy otrzymują wyróżnienia, które będą mogli zamieścić na swoich blogach, oraz rozgłos z uwagi na promocję konkursu w mediach marketingowych.

  W tym roku konkurs startuje pod patronatem uczelni Collegium Civitas w Warszawie, gdzie również odbędzie się jego finał.

  Więcej informacji dotyczących konkursu, nagród oraz listę blogów, które zgłosiły swój udział w konkursie można znaleźć na stronie:http://blogifirmowe.wordpress.com/
  Nasz fanpage: http://www.facebook.com/blogifirmowe

  Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia swojego bloga do udziału w konkursie.
  Jest to świetna okazja by pokazać się nowym odbiorcom, pozyskać kolejnych czytelników, otrzymać stosowne rekomendacje od profesjonalistów oraz stawić czoła konkurencji!

  Z wyrazami szacunku,
  Sylwia Rytel

Leave a Reply