Przedstawiamy Państwu fotorelację z konferencji Dochodowy Sklep, którą współorganizowaliśmy wraz ze spółką OEX Divante z Wrocławia.


Created with Admarket’s flickrSLiDR.

Konferencja odbyła się 14 czerwca w Beskidzkim Inkubatorze Technologicznym.

Dziś jesteśmy pewni, że pierwsza tego typu konferencja na Podbeskidziu była pełnym sukcesem i planujemy ponowną edycją na jesień, połączoną z warsztatami na różnych poziomach trudności. „Konferencja okazała się sporym sukcesem, przede wszystkim dlatego, że udało się nam wybrać uniwersalny poziom prelekcji. W konferencji mogły brać udział zarówno duże sieci posiadające rozbudowany sklep internetowy, jak i małe, jednoosobowe sklepy. Z zebranych opinii możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że konferencji została wystawiona solidna „piątka”, a uczestnicy deklarują udział w kolejnej edycji. Nie bez znaczenia pozostaje zaangażowanie ze strony specjalistów z Divante, którzy podjęli inicjatywę wspólnej konferencji w Bielsku.” – mówi Paweł Biliński, UX Manager w Lizard Media.

Konferencja była dla mnie dużym zaskoczeniem, w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Frekwencja pokazała że taka inicjatywa jest potrzebna, dlatego też edycja jesienna wydaje się formalnością. Dodatkowo duże gratulacje należą się Lizard Media za organizację logistyczną i promocyjną całej konferencji.” – mówi Łukasz Konior z Divante

0

2 komentarze

  1. Pingback: Title |
  2. Pingback: rc489xtmji89sm9r4xs |

Leave a Reply