Jest nam miło poinformować, że Lizard Media zostało strategicznym partnerem marki Krosno S.A. w dziedzinie rozwiązań eCommerce.

Krosno S.A.

W ramach kontraktu Lizard Media zrealizuje wdrożenie nowej platformy eCommerce, w tym sklepu internetowego B2C, B2B oraz HoReCa, a także nowy serwis WWW w metodyce Responsive Web Design. W ramach marki Lizard Mobile zrealizowany zostanie również mobilny sklep internetowy, co pozwoli na poszerzenie rynku o klientów korzystających na codzień z tabletów i smartfonów. Wdrożenie przewidziane jest w ostatnim kwartale 2013 roku.

Kilka lat działalności w obszarze eCommerce oraz obecności marki i produktów KROSNO S.A. w sprzedaży internetowej umocniło nas w przekonaniu, jak ważny i rozwojowy jest to kanał sprzedaży. Zarówno w kontekście wymiernych wyników sprzedażowych, jak i budowania świadomości marki oraz kreowania trendów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów i szybko zmieniającego się rynku, postanowiliśmy zainwestować w rozwój e-biznesu. Kluczowa jest nie tylko kompleksowa strategia, która wpływa na sprzedaż, ale również innowacje technologiczne. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z Lizard Media” – mówi Piotr Dutka, Kierownik Rynku Krajowego KROSNO S.A (Koordynator projektu)

90-letnia historia marki daje nam poczucie odpowiedzialnego zadania, które z zaangażowaniem będziemy realizowali. Mamy przekonanie, że wdrożenie kompletu innowacyjnych narzędzi eCommerce – od nowej platformy, skończywszy na wydajnym hostingu i integracji z systemem SAP, zdecydowanie wpłynie na sprzedaż internetową marki Krosno. Bardzo ważnym elementem będzie projekt i wdrożenie mobilnego sklepu internetowego, który pozwoli na zakupy z poziomu tabletu i smartfona. Ze strony Lizard Media w projekt będzie zaangażowanych 7 osób – projektanci interakcji, grafik, programiści, testerzy. Stajemy przed ważnym celem jakim jest wdrożenie dla Krosno S.A. strategii wyprzedzającej konkurencję i wyznaczającej trendy na rynku.” – mówi Paweł Biliński, UX Manager w Lizard Media

Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO” Spółka Akcyjna są producentem sodowego szkła gospodarczego. Wizytówką Krośnieńskich Hut Szkła „KROSNO” S.A. jest szkło formowane tradycyjną metodą ręczną w bardzo szerokiej gamie produktowej – od finezyjnych kieliszków po duże wazony. Znaczącą pozycję w ofercie handlowej firmy stanowi również szkło stołowe formowane mechanicznie. Szkło z Krośnieńskich Hut Szkła „KROSNO” S.A. łączy w sobie oryginalne wzornictwo, kunszt wykonania i najnowsze osiągnięcia technologiczne. Bardzo wysoka jakość wyrobów i nieskazitelna bezbarwność masy szklanej osiągana jest dzięki wypracowanej przez lata metodzie produkcji oraz recepturze używanych składników.

Wybrane publikacje prasowe:

Zobacz więcej na: http://www.krosno.com.pl/

0

Leave a Reply