Aby skanalizować niewyczerpaną kreatywność programistów i grafików Lizard Media, którzy już od jakiegoś czasu szlifują formę w „biuro ponga” (to gra zespołowa wykorzystująca piłeczkę uformowaną z taśmy klejącej, którą odbija się przy pomocy podkładek pod myszkę) uruchomiliśmy pokój gier. Oczywiście biuro pong króluje nadal, ale dodatkowo pojawiły się piłkarzyki i pracujemy nad następnymi propozycjami. Jesteśmy już tuż, tuż za Google.

Pokój gier w Lizard Media

Pokój gier w Lizard Media

“Cieszę się, że zespół Lizard Media woli gry offline przynajmniej w pracy, ponieważ daje to nam możliwość odprężenia od rutynowych czynności i zmiany pozycji. Tworząc pokój gier nie szukamy zwiększenia efektywności, a raczej wprowadzamy trochę przyjemności i luzu do dnia pełnego zadań” mówi Paweł Biliński, manager UX w Lizard Media.

„Biuro pong” o ile dobrze wiemy, to gra, którą wymyśliliśmy u nas w czasie pracy. Na początku jako paletek używaliśmy klawiatur, ale nie było to bezpieczne dla sprzętu biurowego, mebli, ekranów i samych klawiatur. Podstawka pod myszkę jest znacznie lepsza, ponieważ w razie kontaktu z innym sprzętem wygina się i w najgorszym razie łamie, nie uszkadzając jednak niczego innego.

Chcesz pracować w takim miejscu? Sprawdź ogłoszenia na naszym blogu i aplikuj. :)

1