Już za kilka tygodni bierzemy udział w wydarzeniu dzielenia się wiedzą IT na Podbeskidziu – http://webbmeetup.com/. W charakterze prelegenta wystąpi nasz lead developer JavaScript/HTML5/CSS3 – Mateusz Janik.

Wszyscy doskonale znamy ikony świata open source takie jak Linux, MySQL, PrestaShop, Magento, jQuery, Angular i wiele innych, które stanowią absolutną podstawę rozwoju oprogramowania internetowego w większości firm. To one rozwinęły się poprzez niekomercyjne zaangażowanie informatyków, pracujących często w wolnym czasie i po nocach, rozwiązujących problemy i budujących dla wszystkich. Korzystając z tych narzędzi nasza praca jest łatwiejsza, mniej nużąca i czasami po prostu możliwa do wykonania.

webbmeetup

W związku z tym gdy pojawia się możliwość dzielenia się wiedzą, nieodpłatnie, otwarcie i z pożytkiem dla innych to dołączamy. WeBB MeetUp to świetna okazja do dzielenia się wiedzą. To już 3 edycja, 16 prelegentów, 15 prelekcji i ponad 250 uczestników.

WeBB MeetUp Autumn 2015 to coroczne spotkanie dla pasjonatów branży IT na Podbeskidziu. Od pierwszej edycji organizatorzy kładą nacisk na jakość wystąpień, wiedzę i merytorykę prelekcji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Celem jest szerzenie dobrych praktyk, wymiana wiedzy i doświadczeń oraz wzrost atrakcyjności regionu dla inwestycji firm z sektora IT oraz tworzenie sprzyjającego środowiska dla startupów technologicznych.

Organizatorem wydarzenia są nasi partnerzy Da Vinci Studio.

Jeśli możesz – dołącz do konferencji i bądź z nami.

3