Izba Gospodarki Elektronicznej właśnie otworzyła pierwszy regionalny oddział na śląsku z biurem w Rybniku. Lokalna działalność e-Izby jest realizowana w ramach projektu Polska Regionalna Gospodarka Cyfrowa. Pierwsze warsztaty odbędą się już ż 16 lutego 2017r. Wśród prelegentów Roman Grygierek, Prezes Zarządu INIS Sp. z o.o. oraz Paweł Biliński, Co-founder Lizard Media. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rybnika oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

“To kolejne warsztaty Izby Gospodarki Elektronicznej w jakie włączamy się w roli prelegenta. Do tej pory jednak braliśmy w nich udział wyłącznie w Warszawie. Rybnik, który pod wieloma względami przypomina Bielsko-Białą, to miejsce prężnego rozwoju eCommerce i cieszymy się, że możemy włączyć się w działania lokalne Izby już od samego jej początku”, mówi Paweł Biliński.

W programie warsztatów o mailingu, jako podstawowym narzędziu marketera – INIS oraz o komunikacji z klientem w e-commerce, czyli jak drożność kanałów wpływa na sprzedaż, a także o omnichannelu jako mechanizmie przynoszącym zwrot – Lizard Media.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Rybnika. W organizację warsztatów zaangażował się Wydział Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Patronat medialny nad Szkołą Gospodarki Cyfrowej Lokalnie objęli: dlahandlu.pl, Rybnik.com.pl, Tuzory.pl, TuWodzislaw.pl, TuJastrzębie.pl

Warsztaty odbędą się w Rybnickim Ośrodku Naukowo – Dydaktycznym przy ulicy Rudzkiej 13C – 16.02.2017r. godz: 10:00 – 14:00. Organizowane przez Izbę Gospodarki Elektronicznej w ramach działalności lokalnej warsztaty kierowane są do osób, które stawiają pierwsze kroki w e-commerce i e-handlu, chcą uruchomić sklep internetowy lub usprawnić jego działanie i zwiększać zyski. Program warsztatów skierowany jest także do praktyków, którzy stawiają na rozwój kompetencji cyfrowych, a tym samym na rozwój własnego e-biznesu.

Rejestracja uczestników: https://www.facebook.com/events/1648230715482702/

Serdecznie zapraszamy do udziału.

0