Tegoroczna obecność Lizard Media na tym już kultowym wydarzeniu świata Magento to nie tylko Tech Lead Magento, posiadacz unikatowych certyfikatów i prelegent ─ Maciej Sławik, ale 10 osób z różnych teamów, różnych lokalizacji Lizard Media.

Lizard Media z mocną reprezentacją na MeetMagento2018

Maciek poprowadził prezentację z blokiem pytań na temat “Asynchronize your Magento 2 – ReactPHP can help you„. Prelekcja uzyskała jeden z najwyższych ratingów na całej konferencji, była prowadzona w całości w języku angielskim.

Jako Lizard Media byliśmy również jednym ze sponsorów tej imprezy.

„To najbardziej prestiżowe i fachowe wydarzenie w Polsce dotyczące tej najbardziej znanej na świecie platformy e-Commerce.” – mówi Paweł Biliński, CTO oraz współzałożyciel Lizard Media

„Co roku wnosimy do wspólnoty Magento w Polsce sporą dawkę fachowej wiedzy, unikatowe rozwiązania i chętnie dzielimy się doświadczeniem z innymi developerami. Sami również korzystamy z dorobku całej wspólnoty na co dzień.” – wyjaśnia Paweł Biliński

MeetMagento2018 w dniach 10-11 września zgromadziło ponad 500 profesjonalistów z kraju i zagranicy. To ponad 30 prezentacji i wykładów oraz 5 praktycznych warsztatów. Cała społeczność miała okazję rozmawiać o rozwoju platformy Magento2, celach i wyzwaniach biznesowych, wzroście e-Commerce w ogóle oraz technicznych aspektach wdrożeń dla różnych branż.

Całe wydarzenie zlokalizowano w Alvernii niedaleko Krakowa. To przypominająca stację kosmiczną instalacja budynków o kształcie półkul połączonych ze sobą przezroczystymi korytarzami, tworząca atmosferę high-tech świetnie korespondującą z tematami wykładów.

„Prowadzenie wykładu w takich wnętrzach faktycznie pomaga.” – komentuje Maciek Sławik, nasz tegoroczny prelegent. „Przyjemnie jest w czasie intensywnej pracy znaleźć się w ciekawym, niespotykanym miejscu, które architektonicznie nie przypomina niczego co znamy na co dzień.” – dodaje Maciek.

Tegoroczne MeetMagento za nami, a przed nami seria GitHub Sessions, warsztatów i wyzwań, które pozwolą zebrać materiał na przyszłoroczne prezentacje.

Więcej zdjęć na naszym Flickr: https://www.flickr.com/photos/lizardmedia/

0